• 0,53 zł W magazynie

  Wykonany z ekologicznej biało-szarej tektury bezkwasowej pH 7,0-9,5 .  Wewnątrz  metalowy wąs  umieszczony w dodatkowym pasku tektury zwiększającym jego wytrzymałość.

  0,53 zł
  W magazynie
 • 1,22 zł W magazynie

  Taśma maskująca 15X33 - papierowe taśmy jednostronnie klejące, lekko krępowana, dobrze służą do zabezpieczania powierzchni, np. przy malowaniu można po nich pisać.

  1,22 zł
  W magazynie
 • 11,14 zł W magazynie

  Wysokiej klasy produkt wyprodukowany przez firmę International Paper. Papier biurowy codziennego użytku o białości 146CIE. Zalecany do stosowania kserokopiarkach oraz w drukarkach laserowych i atramentowych. Zapewnia bezawaryjną pracę urządzeń biurowych. Papiery są odporne na starzenie. Spełniają normę ISO 9706.

  11,14 zł
  W magazynie
 • Gwarancja jakości
 • Kontakt
 • Wysyłka
 • Sklep papierniczy online – artykuły biurowe i szkolne

  Sklep papierniczy Grim we Wrocławiu oferuje artykuły biurowe i szkolne w bardzo dużym wyborze i niezwykle korzystnych cenach. Mamy tysiące produktów dobrej jakości niezbędnych w każdej firmie. Wśród artykułów biurowych, które sprzedajemy, znajdują się m.in.: przydatne akcesoria, w tym zszywacze, rozszywacze, dziurkacze, przyborniki i organizery na biurko oraz produkty potrzebne do utrzymania porządku w dokumentach, np.: segregatory, koszulki na dokumenty, teczki papierowe i plastikowe, a także pudła i kartony do archiwizacji. Mamy również szeroki wybór pieczątek, datowników wraz z tuszami i poduszkami do stempli. 

 • Proponowane przez nas artykuły biurowe to także dobrej jakości przybory do pisania i różnorodna galanteria papiernicza, m.in.: karteczki samoprzylepne w różnych rozmiarach, bloki biurowe czy bruliony. Nasza oferta obejmuje też materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych: tonery, bębny oraz tusze, jak i papier do drukarek w różnych formatach. W naszym artykuły biurowe jest także duży wybór materiałów do pakowania i kopert. Sprzedajemy m.in. koperty zwykłe, zabezpieczone folią bąbelkową oraz wielkoformatowe. Wśród artykułów przeznaczonych do zabezpieczania przesyłek proponujemy taśmy klejące, folię bąbelkową oraz folię stretch, a także sznurki, nożyki oraz etykiety samoprzylepne różnych typów. Oferujemy także artykuły niezbędne w tornistrze każdego ucznia, szeroki wybór m.in. zeszytów, kredek, farb czy flamastrów oraz wiele artykułów kreatywnych, potrzebnych na zajęciach z plastyki, w tym np.: papiery kolorowe, bibuły, modelinę i plastelinę, a także bloki rysunkowe czy bezpieczne nożyczki.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty artykułów biurowych i szkolnych oferowanych przez nasz sklep papierniczy we Wrocławiu. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz produkty, które spełnią Państwa oczekiwania. Codziennie poszerzamy naszą ofertę, dodając do naszego sklepu nowe artykuły. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć interesujących was rzeczy, zapraszamy do kontaktu.

Śledź nas na Facebooku

Opinie o GRIM24

allegro

Akceptujemy Akceptujemy 

banki