Technologia


Technologia Jest 6 produktów.

Akcesoria komputerowe i sprzęt biurowy

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór akcesoriów komputerowych, niszczarek, gilotyn, trymerów oraz obcinarek do papieru. Wśród akcesoriów komputerowych proponujemy naszym klientom m.in.: myszki i podkładki, pamięci przenośne czy akcesoria do czyszczenia. Podkładki pod myszy, które świetnie sprawdzą się zarówno w połączeniu z tradycyjnymi myszkami kulkowymi, jak i z modelami optycznymi wykorzystującymi podczerwień czy światło laserowe. Podkładki pod mysz z żelową podpórką nadgarstka, które poprawiają ergonomię i ograniczają zmęczenie podczas dłuższego korzystania z komputera oraz przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka pojawienia się dolegliwości związanych ze zbytnim przeciążeniem ścięgien i mięśni przedramienia i dłoni.

Pianka lub ściereczki do czyszczenia ekranów LCD są przydatne zarówno do monitorów stacjonarnych, jak i do ekranów notebooków czy tabletów. Pomagają w usuwaniu kurzu, nie pozostawiając smug i nie stwarzając ryzyka zarysowania ekranu. Sprężone powietrze oferowane w niewielkich pojemnikach pozwala na samodzielne czyszczenie wnętrza komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Umożliwia usuwanie kurzu, który osadzając się na poszczególnych podzespołach, utrudnia odprowadzanie z nich ciepła i tym samym może się przyczynić do przegrzania urządzenia, a nawet do poważnej awarii.

Pamięć przenośna podłączana do portu USB umożliwia swobodne przenoszenie plików dużych rozmiarów, przechowywanie zdjęć czy filmów oraz wykonywanie kopii zapasowej, a nawet uruchamianie programów czy start systemu operacyjnego.

Myszki komputerowe w wersji optycznej mogą pracować na praktycznie każdej powierzchni, także niejednolitej. Zapewniają optymalną precyzję i sprawność działania. Są dostępne zarówno w wersji przewodowej, zasilanej przez złącze USB, jak i radiowej, zasilanej bateriami bądź akumulatorkami.

Gilotyna do papieru pozwalają na precyzyjne i bezpieczne przycinanie arkuszy na dowolny format, dzięki naniesionym podziałkom, ruchomym ogranicznikom i ostremu nożowi. Rączka z zamontowaną osłoną pozwala na wygodną pracę bez ryzyka zranienia się. W naszej ofercie znajduje się też szeroki wybór kalkulatorów biurowych.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

 

Nie możesz czegoś znaleźć ? 

Zadzwoń lub napisz - mamy ponad 30 000 produktów w ofercie !

Codziennie dodajemy nowe 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów