Biurowe


Biurowe Jest 22 produktów.

Przybory i akcesoria biurowe, pieczątki firmowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przyborów i akcesoriów biurowych. Sprzedajemy także pieczątki firmowe różnych typów, wśród nich dostępna jest m.in.: pieczątka faksymile, datownik automatyczny czy numerator. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości, a proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne. Wśród akcesoriów przydatnych w każdym biurze, które znajdują się w naszej ofercie, proponujemy naszym klientom m.in.: szeroki wybór akcesoriów do mocowania, dziurkaczy do papieru, rozszywaczy do usuwania zszywek czy zszywaczy na zszywki różnych rozmiarów. Oferujemy także kleje do papieru i uniwersalne, zarówno w sztyfcie, jak i w podajnikach, mamy również taśmy samoprzylepne i wiele rozwiązań do organizacji dokumentów i przyborów – stojaki i pojemniki na dokumenty oraz ogranizery biurkowe różnych typów.

Pieczątki firmowe – duży wybór dostępnych rodzajów: adresowe, datowniki, pieczątka faksymile…

Nasza oferta obejmuje pieczątki firmowe wykonywane na zamówienie naszych klientów. Proponujemy pieczątki firmowe różnych rozmiarów – najmniejsze o wielkości stempla 10 na 26 mm, największe o wymiarach stempla 40 na 64 mm. Najmniejsze mogą pomieścić maksymalnie 2 wersy po 14 znaków w wierszu, a największe aż 11 wersów tekstu, po 37 znaków w każdym wersie. Oferujemy też pieczątki firmowe okrągłe o różnej średnicy stempla np. 38 mm. Wszystkie pieczątki są laserowo wycinane ze specjalnego polimeru. Można na nich zamieścić dowolny tekst oraz elementy graficzne. Ciekawym rozwiązaniem jest oferowana przez nas pieczątka faksymile, która umożliwia szybkie umieszczanie podpisu na wielkiej ilości dokumentów. Pieczątka faksymile może być wykonana w różnych rozmiarach z przesłanego do nas, zeskanowanego lub sfotografowanego podpisu i umieszczona w obudowie każdego typu, z dowolnie wybranym kolorem tuszu.

Przybory do pisania: długopisy, markery, ołówki

Wśród artykułów, które sprzedajemy, znajdują się m.in.: długopisy różnych typów i kolorów, w tym długopisy wymazywalne, które pozwalają na natychmiastowe poprawienie błędów, a także długopisy jednorazowe, automatyczne i żelowe. Sprzedajemy także wymienne wkłady do długopisów wymazywalnych, dostępne w czterech różnych kolorach. Nasza oferta obejmuje też cienkopisy, korektory w długopisie, sztyfcie, taśmie czy z pędzelkiem oraz markery. Mamy również duży wybór ołówków zwykłych i automatycznych, a także gumek i temperówek.

Tablica korkowa lub suchościeralna – łatwe umieszczanie informacji

Tablica korkowa służy do łatwego przypinania za pomocą pinezek karteczek z informacjami czy zdjęć. Sprawdzi się znakomicie jako tablica ogłoszeniowa czy miejsce do zamieszczania informacji w widocznym miejscu. Tablica korkowa może mieć bardzo różne rozmiary, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiednią wielkość do przewidywanej ilości i rozmiarów przypinanych materiałów i wolnego fragmentu ściany. Tablice suchościeralne sprawdzą się znakomicie podczas szkoleń i zebrań, gdy zachodzi potrzeba zapisywania pojawiających się tematów, propozycji czy pytań „na gorąco”. Tablice suchościeralne są także dostępne w wersji magnetycznej, można wówczas mocować do nich materiały za pomocą magnesów. Tego typu tablice spiszą się znakomicie także w placówkach edukacyjnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

 

Nie możesz czegoś znaleźć ? 

Zadzwoń lub napisz - mamy ponad 30 000 produktów w ofercie !

Codziennie dodajemy nowe 

Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów