Artykuły szkolne


Artykuły szkolne  Jest 24 produktów.

Przybory szkolne niezbędne dla każdego ucznia

Zachęcamy do poznania oferty naszego sklepu. Proponujemy przybory szkolne różnego rodzaju: akcesoria papiernicze, akcesoria do pisania, farby i flamastry, artykuły kreatywne oraz papiernicze, w tym zeszyty i bruliony. Jeśli wśród naszego asortymentu przyborów szkolnych nie znajdą Państwo potrzebnych produktów, zachęcamy do kontaktu z nami, wciąż dodajemy nowe pozycje do naszej oferty.

Zeszyty – atrakcyjne wzory okładek, różna ilość kartek

Zeszyty to od dawna najbardziej kojarzące się wszystkim z nauką przybory szkolne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów dopasowanych do gustu każdego ucznia. Proponujemy zeszyty i bruliony specjalnie przeznaczone do nauki poszczególnych przedmiotów: języka polskiego, matematyki, fizyki czy geografii. Mamy także wersje do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego. Wszystkie zeszyty i bruliony , są dedykowane poszczególnym przedmiotom mają na okładkach ilustracje nawiązujące do tematyki zajęć. Są dostępne w wariantach 60 i 80 kartkowych, w praktycznych twardych okładkach. Oferujemy także zeszyty z okładkami utrzymanymi w różnorodnej stylistyce – od abstrakcyjnych wzorów przez krajobrazy po samochody wyścigowe. Są one dostępne z miękkimi i twardymi okładkami ( bruliony ), w wariantach z różną ilością kartek: 32, 60, 80. Mamy także zeszyty z kartkami umieszczonymi na spirali, które można wygodnie odwracać. Proponujemy także zeszyty do nut z pięciolinią, przeznaczone do nauki zapisu nutowego na lekcjach muzyki.

Przybory szkolne do malowania: farby, kredki i flamastry

Nasz sklep poleca Państwu przybory szkolne przeznaczone do malowania. Nasz asortyment obejmuje farby akwarelowe i plakatowe w zestawach np. po 6, 12 i 18 kolorów; kredki ołówkowe i świecowe w zestawach o różnej ilości kolorów, m.in. zawierające 12 czy 24 kredki; zestawy flamastrów różnej wielkości, a także kredki trójkątne przeznaczone dla najmłodszych, których kształt ułatwia chwyt i pozwala na przyjemniejsze rysowanie.

Artykuły kreatywne na lekcje plastyki

Wśród sprzedawanych przez nas produktów znajduje się mnóstwo przyborów szkolnych pobudzających naturalną kreatywność dzieci, które są przeznaczone na lekcje plastyki. Oferujemy m.in.: papier kolorowy w blokach idealnie nadający się do orgiami i wycinanek, specjalne nożyczki dekoracyjne pozwalające na uzyskiwanie różnych krawędzi, kleje w tubkach i sztyfcie oraz różne zestawy plasteliny i ciastoliny zawierające od kilku do kilkunastu kolorów.

Akcesoria papiernicze i pomoce naukowe

Nasz asortyment obejmuje także różne akcesoria papiernicze – szkolne bloki rysunkowe z białymi lub kolorowymi kartkami, bloki techniczne, bloki z papierem milimetrowym czy różnorodne wkłady do segregatorów i notesy. Proponujemy naszym klientom również pomoce naukowe do różnych przedmiotów, w tym m.in. flety proste wykonane z drewna bądź plastikowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

 

Nie możesz czegoś znaleźć ? 

Zadzwoń lub napisz - mamy ponad 30 000 produktów w ofercie !

Codziennie dodajemy nowe 

Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów