Papier


Papier Jest 42 produktów.

Papier ksero do drukarki laserowej lub atramentowej – biurowy niezbędnik

Papier ksero do drukarki laserowej czy atramentowej jest niezbędny w każdym biurze. Pozwala na wydrukowanie faktur, dokumentów, różnych zestawień czy cenników. Papier ksero do drukarki dostępny w naszym sklepie jest oferowany w niezwykle korzystnych cenach. Proponujemy różne formaty i gramatury, w tym najpopularniejszy A4, 80 g w ryzach po 500 arkuszy. Sprzedawany przez nas papier ksero do drukarki sprawdzi się także w biurowych urządzeniach wielofunkcyjnych, łączących w sobie funkcje drukarki, kserokopiarki i skanera. W naszej ofercie znajduje się także papier kolorowy przeznaczony do drukarek czy papier samoprzylepny w formie etykiet do samodzielnego wydrukowania.

Papiery specjalne do drukarek, kas i ploterów

W naszej ofercie znajdują się również papiery specjalne przeznaczone do użytku w kasach fiskalnych, ploterach czy drukarkach fotograficznych. Proponujemy termiczny papier w rolkach do kas i drukarek fiskalnych, zarówno zwykły, jak i o podwyższonej odporności na światło, papier fotograficzny do wydruków na drukarkach atramentowych z jakością zbliżoną do tradycyjnych zdjęć oraz papier w rolkach przeznaczony do wielkoformatowych ploterów.

Papier ozdobny i galanteria papiernicza

Wśród sprzedawanych przez nas papierów są także rozmaite bloki biurowe z różną ilością kartek, bruliony, karteczki samoprzylepne w wielu formatach oraz idealne na biurka kostki papierowe z karteczkami do oddzierania. Oferujemy także papier kancelaryjny i kalki biurowe oraz różne druki akcydensowe i kalendarze czy skorowidze. Nasz asortyment obejmuje też wkłady do segregatorów, w tym zakładki pozwalające na indeksowanie zawartości z wystającymi skrzydełkami oraz papiery ozdobne różnych typów. Mamy szeroki wybór kartonów na wizytówki, papierów ozdobnych do wydruku laserowego i atramentowego, a także wiele dyplomów okolicznościowych na rozmaite okazje.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

 

Nie możesz czegoś znaleźć ? 

Zadzwoń lub napisz - mamy ponad 30 000 produktów w ofercie !

Codziennie dodajemy nowe 

Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów