PolskiAngielski
+48 71 727 91 00
Strona główna » Płatności
Kategorie

Płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, do Twojej dyspozycji oddajemy następujące sposoby płatności:

  • Płatność elektroniczna (Przelewy24) - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób realizacji płatności za zamówienie. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.
  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który otrzymasz w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność przy odbiorze - płatność gotówką przy odbiorze towaru w zależności od metody dostawy. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Gotówka - płatność przy odbiorze w naszej siedzibie:  P.W. GRIM, ul. Poświęcka 17, 51-128 Wrocław. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
  • Płatność kartą płatniczą - przy odbiorze w siedzibie naszej firmy jak wyżej.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymać 5% rabatu na pierwsze zakupy oraz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami!  

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu