PolskiAngielski
+48 71 727 91 00
Strona główna » Zasady i koszty wysyłki
Kategorie

Zasady i koszty wysyłki

GRIM współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i uznanymi firmami kurierskimi. Zależy nam zawsze, aby wszystkie produkty docierały na czas, by Klient jak najszybciej mógł cieszyć się zakupem. Troszczymy się także, by dotarły w należytym stanie, dlatego każdy produkt jest starannie pakowany. Oprócz standardowych wysyłek możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy we Wrocławiu.

Na czas otrzymania przez Klienta przesyłki składa się:

– oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty za produkt;

– czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki;

– standardowy czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską;

Proponowane przez nas formy dostawy to :

KURIER

Zakupy dostarczane pod drzwi. Kompleksowe zabezpieczenie realizacji dostawy. Klient oraz jego partnerzy mogą mieć pewność, że przesyłki są wszechstronnie monitorowane i proaktywnie zarządzane za pomocą spersonalizowanych powiadomień, które zapewniają lepszą widoczność i kontrolę. To popularna forma dostawy ponieważ można wysłać w tej usłudze towary do 1 m oraz do 30 kg wagi. Standardowy czas dostawy to 1 do 2 dni roboczych.

KOSZT DOSTAWY 15 ZŁ
( Cena za przesyłkę dotyczy 1 paczki o wadze do 30 kg i najdłuższy rozmiar nie przekraczający 100 cm )

KURIER ZA POBRANIEM ( PŁATNE PRZY ODBIORZE )

Wybierając ten sposób dostawy mamy możliwość zapłaty w momencie odbioru towaru. Forma ta jest wygodna dla osób, które nie mają możliwości płatności online,  a zależy im na czasie realizacji zamówienia. Kompleksowe zabezpieczenie realizacji dostawy. Klient oraz jego partnerzy mogą mieć pewność, że przesyłki są wszechstronnie monitorowane i proaktywnie zarządzane za pomocą spersonalizowanych powiadomień, które zapewniają lepszą widoczność i kontrolę. Można wysłać w tej usłudze towary do 1 m oraz do 30 kg wagi. Standardowy czas dostawy to 1 do 2 dni roboczych.

KOSZT DOSTAWY 19 ZŁ
( Cena za przesyłkę dotyczy 1 paczki o wadze do 30 kg i najdłuższy rozmiar nie przekraczający 100 cm.
UWAGA : Przy tej formie dostawy warto mieć przygotowaną kwotę do zapłaty )

PACZKA W RUCHU

Najtańsza usługa, która umożliwia odbiór lub nadanie przesyłki w dowolnym kiosku RUCH lub punkcie partnerskim z ponad 4000 obecnych w całym kraju. Dzięki niej, to klienci decydują, kiedy i gdzie nadadzą lub odbiorą swoją paczkę, wybierając najdogodniejszy dla siebie punkt. Zlecenia nadania można dokonać za pośrednictwem Internetu, a odbioru dokonuje się podając pracownikowi punktu specjalny kod otrzymany w wiadomości SMS. Usługa zapewnia możliwość śledzenia drogi przesyłki online. Maksymalna waga to 20 kg a wielkość do 50 cm. Czas dostawy w tej usłudze to 4 do 5 dni roboczych.

KOSZT DOSTAWY 8 ZŁ
( Cena za przesyłkę dotyczy 1 paczki o wadze do 20 kg i najdłuższy rozmiar nie przekracza 50 cm )

PACZKOMATY 24/7

Najpopularniejsza usługa na polskim rynku. InPost Paczkomaty 24/7 w której 98% przesyłek zostaje dostarczona już następnego dnia po nadaniu, a paczkę można odebrać z Paczkomatu o dowolnej porze, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w miejscu, które Klient sam wskaże w zamówieniu.
W każdym Paczkomacie są trzy różne gabaryty skrytek, które są dostosowane do wymiarów przesyłek: rozmiar A: 8 x 38 x 64 cm, rozmiar B: 19 x 38 x 64 cm, rozmiar C: 41 x 38 x 64 cm.
Standardowy czas dostawy to 1 do 2 dni roboczych.

KOSZT DOSTAWY 14 ZŁ

( Cena za przesyłkę dotyczy 1 paczki o wadze do 20 kg i największych rozmiarach 64X38X41 cm )

                                  
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymać 5% rabatu na pierwsze zakupy oraz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami!  

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu